KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609009
nr 1460 9009
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 55/100, daterad 64, "humlegården". Bildmått: 27,5x24,5cm, yttermått inklusive ram: 40x37cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:43:23
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda